TOPlist

Návod na stažení

Chcete si některý z wallpaperů uložit na plochu vašeho počítače? Stačí postupovat následujícím způsobem:

1. Otevřete stránku s vybraným obrázkem (kliknutím na jeho název). Poté si vbyerte rozlišení, která vám bude vyhovovat (1024×768 nebo 1152×864). Pokud není rozlišení uvedeno, najeďte nad vybraný wallpaper kurzorem myši.
2. Stiskněte pravé tlačítko myši.
3. V menu, které se objeví, vyberte “Nastavit jako pozadí” (“Použít obrázek jako pozadí”) – text se může drobně lišit dle druhu prohlížeče, který používáte.
4. Obrázek by se měl objevit jako pozadí na pracovní ploše vašeho počítače.
5. Pokud se tak nestane, obnovte pozadí. Případně obrázek nejprve uložte do počítače (pravé tlačítko myši – “Uložit obrázek” a poté wallpaper nastavte obvyklým způsobem, který používáte).

Pošlete nám vaše vánoční obrázky

Máte fotografie, obrázky či animace s vánoční tematikou a chcete se o ně podělit s ostatními? Zašlete nám je na e-mail: info(zavináč)vanocniobrazky.com.

Všechny obrázky posoudíme, a pokud budou vhodné ke zveřejnění, přidáme je do naší databáze. Zasláním fotografie (wallpaperu, animace, obrázku,…) stvrzujete, že jste vlastníkem autorských práv k zaslanému dílu a že nám dáváte právo vystavit jej na webu www.vanocniobrazky.com eventuálně na dalších webech, které spravujeme.

Na fotografiích (wallpaperech, obrázcích, animacích,…), kde je uveden text “www.vanocniobrazky.com” platí, že jsou dílem provozovatele webu, resp., že k nim vykonává autorská práva. U ostatních obrázků (wallpaperů, animací apod.) platí, že byly poskytnuty třetími osobami či čerpány z veřejně dostupných zdrojů a provozovatel těchto stránek není vykonavatelem jejich autorských práv ani si na ně neklade jakékoliv nároky.

V případě, že si myslíte, že došlo k porušení autorských práv, kontaktujte nás info(zavináč)vanocniobrazky.com.