TOPlist

Vánoční obrázky na plochu

Vánoční obrázky

Vánoční obrázky

Vánočními obrázky na plochu, nebo chcete-li vánočními walpapery, si můžete zkrášlit pracovní plochu vašeho počítače a navodit si nádhernou vánoční atmosféru i při práci nad klávesnicí. Pokud si nejste jisti, jak vánoční obrázky stáhnout a uložit jako pozadí na vašem monitoru, přečtěte si Návod na stažení.

Vše je ale jednoduché – stačí kliknout na název obrázku (článku) a otevře se vám samostatná stránka se všemi informacemi o konkrétním vánočním obrázku. Pokud je obrázek k dispozici ve více rozlišeních, vyberte si vhodný rozměr a obrázek stáhněte a uložte dle návodu.

Pokud se vám ten který vánoční obrázek líbí, můžete to napsat do komentářů. Pokud jste autory zajímavých obrázků či wallpaperů s vánoční tematikou a chcete se o ně podělit s ostatními, pošlete nám je. Rádi je zprostředkujeme ostatním.

Upozorňujeme, že ne všechny vánoční obrázky na tomto webu jsou vhodné k použití jako wallpapery. Některé obrázky nemusí být v dostatečném rozlišení nebo se jako pozadí na plochu nemusí hodit z jiného důvodu. Pokud se jedná o vánoční wallpaper, je to u obrázku obvykle uvedeno, a to včetně rozlišení ve kterém je k dispozici (1024×768 a 1152×864). Je-li u některého obrázku kromě rozlišení uvedeno, že je k dispozici ve více variantách, jedná se o rozdílné obrázky, např. různé pohledy do krajiny ze stejného místa, vánoční svíčka nafocená z různých úhlů, při odlišném světle apod., doporučujeme proto prohlédnout si všechny varianty a stáhnout si tu, která se vám bude líbit nejvíce.

Vánoční obrázky jsou navíc pro větší přehlednost roztříděné do kategorií. V kategorii „Vánoční obrázky“ najdete všechny wallpapery a obrázky z našeho webu. V dalších jsou tematicky roztříděné. Kategorie najdete ve středovém menu stránek (vpravo vedle textové oblasti).