TOPlist

Vánoční přání

Vánoční přání

Vánoční přání

V dřívějších dobách se vánoční přání posílala výhradně poštou v „papírové“ podobě. Doba se změnila, dnes si přání kromě pošty posíláme prostřednictvím SMS zpráv nebo e-mailu. Některé obrázky z našeho webu můžete využít právě i jako vánoční přání. V některých případech jsou pro tento účel rovnou připravena, jindy si ji můžete doupravit k obrazu svému. Stačí jen základní znalost práce s nějakým grafickým editorem (standardní součástí operačního systému Windows je např. program Malování, který k tomuto účelu můžete využít).

Vyberete si obrázek, který chcete použít jako vánoční přání, uložíte ho do svého počítače, otevřete v grafickém editoru a do obrázku doplníte text vašeho přání. Poté jej s provedenými úpravami znovu uložíte a můžete poslat svým přátelům a známým např. jako přílohu e-mailové zprávy.

Obrázky vhodné jako vánoční přání naleznete v kategorii Vánoční přání, vybrat si ale pro tento účel samozřejmě můžete i z ostatních kategorií. V případě, že hledáte inspiraci na vánoční SMS přání, pokračujte zde.